Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не журися, коли не відразу отримаєш від Бога те, про що просиш. Він хоче принести тобі більше благодіяння, тому змушує тебе найбільше з терпінням стояти на молитві." (Прп.Ніл Синайський)

Догналіти керують депутатами?

Переглядів: 4081Коментарі: 0
Новітні секти та схизми

Це питання хвилювало та хвилює багатьох пересічних Тернополян, адже не просто так відбуваються акції до яких долучаються не просто пересічні Тернополяни, а депутати міської ради від провладної фракції.

Журналісти нашого видання неодноразово писали про те, що в справах гендеру у Тернополі замішані сектанти і не просто собі безневинні бабці-дідусі, а одна із найнебезпечніших сект Україна так зване «Чорне братство» або догналіти.

Вчора у вечірньому випуску Вікон на СТБ, на голубому екрані телевізора з’явився відомий всім журналістам, які хоч раз були на ході проти гендеру пар Остап, який завжди керує цими акціями, та правильно налаштовує бабусь із «джерельця» на правильні думки, та режисур ці заходи. При чому присутність пана Остапа на екрані стосувалася сюжету про діяльність догналитів у Львові, а саме у аматорському відео де відзнято ходу сектантів вулицями міста.

Тож варто задуматись чому в акціях, які вже тепер точно відомо організовує секта догнала фігурують депутати міської ради.

КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)