Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нині все наповнилося світлом, і небо, і земля, і глибини підземні, нехай же празнує вся твар востання Христове, в якому утверджується." (Воскресна Утреня)

Історичний день для Українського Мисливства

Переглядів: 1320Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Історичний день для Українського Мисливства

Сьогодні 20 лютого 2022 р., дуже важливий день для української мисливської історії, для українського мисливства як соціального явища, для мисливської культури як такої. Сьогодні, у Львові в храмі св. Ольги та Єлизавети відбулася Служба Божа за закінчення сезону полювання, та благословення образу святого Губерта, покровителя мисливців. Святу Літургію відслужив преосвященний владика Михаїл (Колтун) єпископ Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ у співслужінні о. Ігора Демківа, о. Ярослава Валюха капелана мисливців,та інших священиків. По закінченні Святої Літургії біля храму була проведена велика соціальна акція від мисливців: доброчинні обіди для малозабезпечених. Сьогодні була відновлена традиція майже 100-річної давнини, зроблено великий історичний крок в майбутнє для блага українського мисливства.

Саме сьогодні, в одному з найкрасивіших храмів Львова, від преосвященного владики Михаїла (Колтуна), єпископа Сокальсько-Жовківського УГКЦ, мисливці отримали благословення та настанови, і в такі непрості часи знову повернулися під крило Церкви. Це символічно, адже сьогодні неділя Блудного Сина і через 30 років незалежності українське мисливське товариство таки обертається серцем до Бога, до культури, до автентичних традицій.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)