Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"На божественній стражі богогласний Авакум нехай стане з нами і покаже світлоносного ангела, що ясно говорить: Днесь спасення світові, бо воскрес Христос як всесильний." (Воскресна Утреня)

Ювілей 35-річчя з дня заснування школи

Переглядів: 79Коментарі: 0
Парафіяльні новини
35rokiv_dmsch8_2.jpg

7 травня 2024 року Божого колектив Дитячої Музичної Школи № 8 відсвяткував 35-річчя з дня заснування школи. Директор школи Світлана Йосипівна Карпович і колектив викладачів старанно дбають про національно-патріотичне і духовне виховання учнів, які навчаються у школі, а також їхніх батьків. З моменту заснування школи, дирекція і викладачі подбали і надалі дбають про духовний провід Української Греко-Католицької Церкви.

З 1991 року Божого і до сьогодні сотрудник Храму Свв. Ольги і Єлизавети о. Володимир Сайчук співпрацює з колективом Дитячої Музичної Школи № 8 і служить як духовний наставник для викладачів, дітей і батьків школи. В рамках співпраці відбуваються вечори духовної і Церковної музики, тематичні зустрічі перед Церковними Святами, концерти Колядок, Великодніх пісень, концерти до свята Св. Миколая, Покрови Пресвятої Богородиці та багато інших заходів.

На початок, та закінчення навчального року колектив школи бере участь у спільній Святій Літургії, яку співає хор викладачів і учнів школи. За роки співпраці між Церквою і Дитячою Музичною Школою № 8 заіснувало особливе довір'я. Дирекція, викладачі і учні часто звертаються до священика за духовними порадами.

Музична школа – це осередок культури, традицій, виховання поколінь і прищеплення любові до світової класичної музики. Все це дає гарний старт дітям у майбутньому. Тут завжди трудилися і трудяться педагоги професіонали своєї справи, які вміють любити дітей, терпляче їх навчати. А найкраща нагорода для вчителя – успіхи вихованців і їхні щирі слова подяки.

Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які, без сумніву, стали добрими, духовно багатими людьми і понесли у світ любов до музики та рідного краю. Багато з них стали педагогами та нині навчають музиці дітей.

Урочистий концерт розпочався у Львівській Обласній Філармонії співом тропаря "Христос Воскрес". Духовний наставник школи о. Володимир Сайчук привітав присутніх з ювілеєм, побажав подальшого розквіту талантів і Божого Благословення, зачитав привітання Архиєпископа і Митрополита Львівського Ігоря, та вручив від Його імені грамоту з нагоди ювілею 35-річчя з дня заснування школи.

Після короткої молитви і благословення хор викладачів школи під керівництвом директора школи п. Світлани Карпович заспівав музичний твір "Хваліте Господа".

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)