Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не допускай в дім Божий нічого такого, що ненависне Господеві, а, навпаки, прикраси його всім, що приємне Богові." (Св.Єфрем Сирійський)

Презентація проекту пам’ятника Митрополитові Андреєві Шептицькому

Переглядів: 3097Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Презентація проекту пам’ятника Митрополитові Андреєві Шептицькому

22 березня, на площі перед Cобором Святого Юра відбулося презентація проекту пам’ятника Митрополитові Андреєві. Львів’янам показали, як виглядатиме площа біля храму після її реконструкції та встановлення пам’ятника.

Розпочалася презентація з молитви, після якої зі сцени до присутніх звернувся Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Венедикт. "Постання пам’ятника це є знак для всіх нас, - знак як Бог може діяти в особі, як Бог може міняти особу. Як Бог, дивлячись у перспективі, може впливати на цілу історію народу. Хай Бог дасть нам цю відвагу все більше величати Його пам’ять і віддавати Йому шану", - сказав Владика.

Опісля один з авторів проекту, архітектор Ігор Кузьмак, розповів про працю над проектом. На екрані, встановленому на площі він продемонстрував присутнім проект пам’ятника і площі навколо нього. Пам’ятник митрополитові, виконаний у європейському стилі 1930-х років, предстоятель УГКЦ буде зображений у простій чернечій рясі з хрестом у руці, другою рукою спертий на стелу. "… Нам потрібен велетень духу Шептицький, який достойно повинен зайняти тут на площі центральне місце", - сказав пан Ігор.

Потім виступив голова товариства репресованих пан Петро Франко. Він розповів про родину Шептицьких і про роль Митрополита в історії Галичини і України.

Марта Осадца

Фото автора: переглянути

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)