Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Коли хочеш належно молитися, не засмучуй душі (журбою цього віку), якщо цього не зробиш, то марний труд твій." (Прп.Ніл Синайський)

Львівська облрада просить силовиків перевірити секту Догнала

Переглядів: 3189Коментарі: 0
Новітні секти та схизми

Депутати Львівської обласної ради звернулися до Генпрокуратури, СБУ та міліції з проханням перевірити діяльність групи Догнала та заборонити це угруповання в країні.

Відповідне звернення було прийнято 18 березня під час сесії Львівської обласної ради.

У прес-службі облради наголошують, що відповідно до цього ж рішення депутати також заборонили діяльність секти Догнала на території області. Про це інформує Zaxid.net.

У зверненні обласна рада висловила стурбованість спробами посіяти в області релігійну ворожнечу та загалом дестабілізувати конфесійну ситуацію. Ці спроби депутати пов’язують, зокрема, з діяльністю очолюваного іноземним громадянином Антоніном Догналом релігійного угруповання, яке називає себе «Українською правовірною греко-католицькою церквою» (УПГКЦ).

УПГКЦ відома в Україні також як група Догнала, незареєстрована в Україні релігійна організація. Релігієзнавці характеризують УПГКЦ, як «тоталітарну секту».

Архиєпископ Львівський Ігор (Возьняк) на одній з прес-конференцій оприлюднив офіційну заяву ватиканської Конгрегації у справах віровчення, згідно з якою Святий Престол Католицької Церкви повністю відмежовується від секти Догнала, відомої також як «підгорецькі отці».

Лідер УПГКЦ Антонін Догнал внаслідок нападу на жінку та опір працівникам міліції при затриманні мав сплатити штраф у розмірі 51 грн і покинути територію України. Втім, на відповідне рішення Антонін Догнал подав позов до суду. У задоволенні його вимог Львівський окружний адміністративний суд відмовив 7 вересня 2013 року. Досі місце перебування Догнала не встановлене.

Незважаючи на рішення української феміди, Догнал безперешкодно проповідує і проводить богослужіння нині біля стін Софії Київської та організовує хресні ходи столичними вулицями.

Джерело:RISU

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)