Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не тільки над гнівом і похіттю треба панувати тому, хто хоче істинно молитися, але цуратися й усякого пристрасного помислу." (Прп.Ніл Синайський)

Молитва Тезе 8 листопада

Переглядів: 3823Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї
Молитва Тезе 8 листопада

Як ми вже повідомляли з ініціативи нашої парафіяльної молодіжної організації ХРАМ та за підтримки Комісії у справах молоді ЛА УГКЦ 8 листопада  у нашому храмі відбулася молитва за мир у стилі Тезе.

Щомісячна молитва Тезе уже стала традиційною для Львова. В різних храмах міста це молитовне дійство збирає сотні вірян, аби у спільній співаній молитві та розважаннях випросити у Бога миру і кращої долі для України. Крім цього, 8 листопада є днем молитви за сиріт, тож у Львіській Архиєпархії УГКЦ закликають цього дня згадати у молитвах дітей, позбавлених батьківської опіки.

Молитва Тезе має свій унікальний характер, творячи новий стиль церковної музики. Пісні Тезе побудовані на коротких фразах із псалмів та інших книг Святого Письма, які повторюються кілька разів, створюючи особливий молитовний дух.

Запрошуємо переглянути відеорепортаж  та фотоальбом з нашого храму  молитви Тезе за мир в Україні

Фотоальбом: переглянути

 

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)