Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо хочеш дізнатися, чи ти є смиренно-мудрий, то випробуй себе, чи не бентежишся ти, коли тебе ображають." (Св.Ісаак Сирійський)

Опубліковано новий звіт про утиски віри в світовому масштабі

Переглядів: 2692Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Відомий дослідний центр Pew Research опублікував новий звіт про утиски віри в світовому масштабі, який узагальнює дані з 2014 року. Згідно з цими даними, утиски віри і прояви релігійної ненависті дещо знизилися за цей період, але 82 країни страждають від проявів тероризму з релігійних мотивів, повідомляє сайт Worldreligionnews.

Дані такого роду накопичуються дослідним центром Pew Research з 2007 року, причому вони охоплюють близько 200 країн і територій. У новому звіті опубліковані дані по 198 країнах, в 24% з яких все ще існують жорсткі обмеження на віру, накладені урядами з 2014 року, але все ж є позитивна тенденція, оскільки в 2013 році таких країн було 28%. Те саме можна сказати і щодо країн, в яких спостерігалася висока ворожнеча за мотивами релігії: їх частка впала з 27% до 23% за той же період. Зниження цих показників спостерігається за два останні роки, а в три попередні роки вони тільки росли.

А ось випадки тероризму з релігійних мотивів зросли з 2014 року, і його об'єктами стали 82 країни - а в 2012 і 2013 роках таких країн було 73. Кількість населених пунктів, в яких тероризм привів до загибелі людей, зросла з 51 до 60. Останні спалахи тероризму зареєстровані на Близькому Сході і в Північній Африці, але найбільшим розсадником тероризму  є Азіатсько-Тихоокеанський регіон: в ньому кількість країн, уражених релігійним тероризмом, зросла за рік з 36% до 44%.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)