Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Як іщезає дим, нехай іщезнуть, як тане віск від лиця вогню" (Воскресна Утреня)

Після референдуму католики Криму відчувають страх і тривогу

Переглядів: 2622Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Кримські католики після референдуму, на якому було висловлено бажання народу відокремитися від України і ввійти в Російську Федерацію, відчувають страх і тривогу.

Тепер, коли виникла нова ситуація в Криму, католики опинилися в скрутному становищі. Монсеньйор Яцек Пил, єпископ католицької єпархії Одеса-Сімферополь, що відповідає за Крим, в інтерв'ю Sir не приховував своєї заклопотаності: «Ми потребуємо допомоги та духовної підтримки, просимо молитов під час Великого посту, тому що нам потрібне чудо, чудо миру».

На питання про те, чого він чекає від зустрічі у Ватикані Папи і Глави УГКЦ Патріарха Святослава (Шевчука), єпископ відповів: «Ми чекаємо духовної допомоги. Вчора під час молитви Непорочному серцю Діви Марії ми підтвердили свою вірність Папі Франциску. Ми з ним. Для нас молитва Папи дуже важлива». Франциск вже не раз під час недільної проповіді закликав до миру і діалогу в Україні.

Сильну заклопотаність ескалацією напруженості в інших регіонах України висловив єпископ Одесько-Сімферопольський монсеньйор Броніслав Бернацький. «Ситуація - вкрай небезпечна, всі ми сподіваємося, що західні політичні сили зможуть зупинити Путіна», – сказав він.

Єзуїти України теж критикують дії Росії. Їхній настоятель Давид Назар в інтерв'ю журналу «Народи» заявив, що проведена «цілком незаконна окупація». Отець Назар вважає, що з боку Путіна це «не акт агресії, а прояв страху». Про це повідомляє Кореспондент.

Джерело: RISU

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)