Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нехай у тебе завжди переважає милостиня. Жорстоке й немилосердне серце завжди нею очиститься." (Св.Ісаак Сирійський)

Польський священик зник у Донецьку

Переглядів: 3044Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Про це повідомили донецькі проукраїнські громадські активісти, які брали участь в щоденній міжконфесійній молитві за мир в Україні, що проходить в Донецьку, інформує "Остров".  За їхніми словами, "27 травня в Донецьку близько 12.00 пропав Павло Вітек, католицький священик, який приїхав з Польщі до настоятеля Римо-католицького Костелу Отця Миколая".

Увечері 27 травня він мав прийти на площу Конституції, де щодня проходить міжконфесійна молитва за мир в Україні, проте, зв'язок з ним зник.

Активісти припускають, що Павла утримують представники самопроголошеної "Донецької народної республіки" в будівлі СБУ, зазначили активісти.

"Місцезнаходження Павла досі не відоме. Брати і сестри, що моляться за Україну, просять допомогти знайти польського католицького священика Павла Вітека", - кажуть громадські активісти.

Нагадаємо, втрачено зв'язок з командою спостерігачів ОБСЄ, які працювали в Донецькій області.В Міністерстві закордонних справ підозрюють, що чотирьох спостерігачів взяли в полон проросійські угруповання.

Джерело:ipress.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)