Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Стоячи на молитві, знай, перед Ким стоїш. До Нього нехай буде звернена і вся твоя душа, й усе твоє серце. Затям, що кажу." (Св.Єфрем Сирійський)

Блаженніший Святослав провів робочу зустріч із заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України

Переглядів: 1534Коментарі: 0
Різне
Блаженніший Святослав провів робочу зустріч із заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України

28 березня 2020 року в резиденції Глави Церкви відбулася зустріч Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава із заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України генералом-майором Сергієм Кривоносом.

Під час зустрічі було обговорено сучасну ситуацію в нашій країні та виклики, які стоять перед українським суспільством в найближчій перспективі. Зокрема, учасники зустрічі обмінялися своїми думками щодо визначення ролі та місця українського суспільства у національній безпеці України. Було констатовано відсутність програм і практичних кроків реалізації участі цивільного сектору в захисті національних інтересів України, у тому числі державного суверенітету, територіальної цілісності, демократії та конституційного ладу.

Щодо питань державного будівництва на перспективу, генерал Кривонос розповів про стан реалізації Указу Президента України № 286/2019 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання», актуальність якого зумовлюється необхідністю консолідації та розвитку суспільства, сучасними викликами, що стоять перед Україною і вимагають постійного вдосконалення системи виховання громадян – патріотів своє Вітчизни. Він зазначив, що основними складовими національно-патріотичного виховання є: громадсько-патріотичне, військово-патріотичне та духовно-моральне виховання. І в цій третій складовій не обійтися без допомоги українських Церков.

Відтак Блаженніший Святослав зазначив, що завданням Церкви є виховувати у своїх вірних почуття любові до своєї батьківщини – патріотизму, що є невід’ємною частиною християнського виховання. Тож наша Церква й надалі буде партнером держави в реалізації цього важливого завдання державного будівництва задля осягнення кращого майбутнього нашого народу. Він також зазначив, що в Україні національно-патріотичне виховання повинно стати одним із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства щодо розвитку національної свідомості на основі суспільно-державних, національних і традиційних цінностей українського народу, які базуються на християнській вірі.

На завершення зустрічі Глава УГКЦ подарував гостеві пам’ятне ілюстроване видання про нашу Церкву, в якому також відображено й щоденну турботу Церкви-матері про духовно-моральний стан українства на рідних теренах і в усьому світі.

Джерело :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)