Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо закам'яніло твоє серце, плач перед Господом, щоб пролив Він на тебе світло знання." (Св.Єфрем Сирійський)

Починаються науки з приготування до Св. Тайни Подружжя

Переглядів: 5112Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Починаються науки з приготування до Св. Тайни Подружжя

При нашому Храмі згідно рокладу проводяться науки для тих, хто бажає приступити до Св.Тайни Подружжя. Початок занять 4 травня 2016 р. о 19 00. Тривають заняття до 2130 .

Бажаючих взяти Шлюб в Храмі Свв.Ольги і Єлизавети просимо зголошуватися за три місяці наперед перед запланованою датою Шлюбу для належного оформлення документів і проходження передшлюбних наук.

Розклад передшлюбних наук планується по мірі того, як звертаються пари, бажаючі вінчатися у нашому Храмі. Знаючи кількість бажаючих, ми формуємо групи і призначаємо дати занять.

Наречені, які планують вінчатися в іншому Храмі, або належать до іншої парафії можуть пройти в нас науки за згодою свого священика. Але просимо підлаштуватися під наш графік. Щоб пройти науки, ми не вимагаємо жодних документів і не ведемо попереднього запису. Священик з іншої парафії, який уділятиме шлюб, повинен подбати, щоб наречені пройшли передшлюбні науки, а також принесли йому відповідні документи. Якщо він дозволить нареченим проходити науки в нашому Храмі, то по закінченні ми видаємо довідку про проходження передшлюбних наук.

Записом на Шлюб і оформленням документів займається о.Орест Мокрик. Докладніше про необхідні документи читай тут

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)