Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Завжди пам'ятатимемо про смерть й у цій думці наближатимемося своїм серцем до Бога, та й жалюгідними стануть в очах наших світські задоволення." (Св.Ісаак Сирійський)

Звернення адміністратора храму отця Івана Галімурки до парафіян

Переглядів: 1837Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Звернення адміністратора храму отця Івана Галімурки до парафіян

Як нам стало відомо, нещодавно депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу про створення комунальної установи «Меморіальний музей Гідності у м. Львові» у приміщенні колишнього кінотеатру «Дзвін». Однак, у даній Ухвалі не згадується і не прочитується назва мікрорайону, де розташоване назване приміщення. А це – мікрорайон, у котрому ми живемо. Ми – це жителі мікрорайону, котрий по народному називається «Привокзальна». А це: і громадські об’єднання, і парохіяни храму свв. Ольги і Єлизавети, і просто жителі Галицького району м. Львова.

Ми, безперечно, підтримуємо цю ініціативу, але, водночас, бажаємо наголосити, що лише духовно освічені люди можуть бути елітою сучасного суспільства, зокрема українського.

Виходячи із насущних реалій, ми бажаємо наголосити, що у названому мікрорайоні немає жодних культурно-мистецьких освітніх закладів, які могли б бути осередком повноцінного культурного і духовного життя жителів нашого мікрорайону. Через те, просимо зберегти приміщення колишнього кінотеатру «Дзвін» (вул. Шептицьких, 45), відновивши його з урахуванням можливості проведення там культурних заходів, і створивши при ньому культурно-мистецький освітній центр зі змогою активно надавати духовну підтримку нашим громадянам. У свій час ми повідомляли про наше бажання бути приченими до вжитку приміщень колишнього кінотеатру. Зараз настав час, щоб це підтвердити власними підписами. Ось тому, при виході з храму стоять столи з бланками, де усі бажаючі зможуть підписатися під нашим зверненням. Для цього потрібно написати своє ПРІЗВИЩЕ ТА ІМ’Я, АДРЕСУ та поставити свій підпис.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)