Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Поки не погордує хто страхом Божим, доти він не згрішить. Чи хочеш не грішити? Зберігай страх Божий." (Св.Єфрем Сирійський)

Школа християнського аніматора

Переглядів: 6680Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Школа християнського аніматора

11 жовтня 2014 року — здавалося б один із буденних днів для більшості людей, проте такий особливий для «Школи Християнського Аніматора» (ШХА). Можливо, мій дорогий друже, у тебе виникли запитання, у чому ж особливість? І знаєш, я напевне до кінця не зможу передати ті емоції словами, адже в одному дні переплелися радість та сум. 

Радісним моментом зустрічі був прихід у спільноту нових людей, які уже стали частиною колективу, завдяки аніматорам-випускникам. Їхня дружня підтримка та увага  допомогли подолати страх новачкам, не лише позитивними словами, але й танцями та співами. Приємною подією також стали уродини о. Тараса Миляна, засновника ШХА, а також вручення довгоочікуваних дипломів випускникам. 

Проте, ця зустріч була частково охоплена і смутком, адже випускники у цей вечір мали нагоду пригадати усі моменти навчання. Невеличкою тугою для спільноти ШХА стала і зміна духовного наставника, який доклав багато зусиль для розвитку діяльності Школи, а тепер буде з учасниками завдяки молитві.

Приємно, що такі полярні емоції були охоплені духовною любов’ю отців, які провели для молоді богослужіння та дали перші християнські настанови, оскільки важливо розпочинати нову справу з молитви.

На жаль, все гарне швидко закінчується. Добігла кінця і зустріч учасників Школи Християнського Аніматора, з якої кожен зумів почерпнути особливий промінчик щастя. Традиційно вечір завершився пусканням «іскорки любові», яку старші аніматори запалили у серцях новачків із надією, що вона освітить шлях кожного у майбутньому. 

Нагадаємо, що відбулися деякі зміни у ШХА: тепер навчання відбуватимуться у храмі Воскресіння Христового, а новим духовним наставником буде о. Любомир Гладюк. Зустрічі розпочнуться з 25 жовтня 2014 року.

 

Мар’яна Павелко та Мар’яна Гетьманчук

Парафія свв. Ольги і Єлизавети

 

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)