Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Мала недбалість породжує гріх, і мала духовна тверезість відвертає велику шкоду." (Св.Єфрем Сирійський)

Сотні українців почали молитися макаронному монстру

Переглядів: 4753Коментарі: 1
Новітні секти та схизми

Українці вже моляться монстру , але до Єдинорога поки не дійшли В Україні зареєстрували першу жартівливу релігію. У жовтні у нас офіційно з'явилася «Українська Пастафаріанская церква » (УПЦ) , або Церква Літаючого макаронного Монстра . Релігія зародилася в США 8 років тому. А в Україні вже отримала близько 140 тисяч шанувальників. У нас є власне Євангеліє і 8 заповідей , не мають відношення до біблійним. ( Наприклад: « Краще б ти не судив людей за їх зовнішнім виглядом , одязі , або по тому , як вони говорять. Поводься добре , добре? » « Вбий у свою тупу довбешку : Жінка - це особистість. Чоловік - це особистість. А зануда - це завжди зануда »« Краще б ти не боровся з фанатичними , жінконенавістнецькими та іншими злісними ідеями оточуючих на порожній шлунок. Поїж , а потім іди до цієї сволоти ». ) Кожну п'ятницю у нас свято - п'ятниця . Святкуємо Пастху (від слова паста) , і ще одне чудове свято - Свято - відзначаємо цілий місяць , з середини грудня до середини січня , - розповів «Сегодня» реєстратор ЛММ в Україні Андрій Кальмуцкій . - Правда , офіційно УПЦ ЛММ - не церква . В інших країнах вона зареєстрована як офіційна релігія , але в Україні громадську організацію зареєструвати набагато швидше і простіше ». « Пам'ятайте , що пиво і макарони - це плоть і кров нашого Господа » , - кажуть прихильники макаронами монстра.

Які ще дивні « релігії » можуть дійти до України ?

КОПІЛІЗМ . Його зареєстрував в 2012 році в Швеції 19- річний студент Ісаак Герсон . Релігія проповідує , що Інтернет священний, спільнота виступає за вільний файлообмін . Символ організації - Ctrl-C/Ctrl-V ( копіювати / вставити) . В Україні про Копімізм не чули , а от у Росії є прихильники .

ГУГЛІЗМ . Релігія - пародія , поклоніння популярному пошуковику . Її засновник - американець Мет Макферсон. Ключова ідея: наука не знає більш близьких до всезнання сутностей , ніж Google . Молитвою вважається будь-який запит в пошукачі . Релігії не реєстрували , але її прихильники є і в Україні . «У що ж ще в нашій країні можна вірити , крім Гугла ? » - Іронізує адептка релігії Катерина .

ЕДИНОРОГ . Віра в Невидимого Рожевого Носорога - одна з найпопулярніших релігійних пародій. Перші згадки з'явилися ще в 1990 році в США . Ні в Росії , ні в Україні , ні навіть у США офіційно не зареєстрована. « НРЕ залишається символом наукового атеїзму. Заповідей, і уставів у нас немає , але ми над цим працюємо » , - каже представник« церкви » в РФ Марія Петрова.

КРИЗА . В офіційній церкві не схвалюють пародії. « У XIX , XX століттях був конфлікт віри і розуму , а зараз конфлікт віри і розваги. Звідси і висміювання серйозних речей. Але нічого веселого в таких проявах ні, це лише говорить про глибоку кризу самосвідомості. Людина висміює явища , які могли б поглибити його екзистенцію » , - прокоментував протоієрей Андрій Ткачов. « Формально церква макаронного монстра - громадська організація. Але чому вони назвали себе церквою ? Це усвідомлений пародізм релігії , особливо християнства . Нічого нового тут немає , пародії на релігію створювалися і в XVIII , і в XX століттях , - каже ігумен Євстратій Зоря. - Дуже шкода людей , які так до цього ставляться ».

Джерело:СЕГОДНЯ

Коментарів: 1 RSS

1Микола13-11-2013 14:50

З глузду вже цілком з'їхали. Тепер замість "пакращання" прийде кара Божа, яку зроблять своїми руками.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)