Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нехай воскресне Бог і розбіжаться вороги його, і нехай тікають від лиця його ті, що ненавидять його" (Воскресна Утреня)

«Зволікання зі створенням Антикорупційного суду сприймається як пряме потурання корупціонерам», – Глава УГКЦ

Переглядів: 1865Коментарі: 0
Різне
«Зволікання зі створенням Антикорупційного суду сприймається як пряме потурання корупціонерам», – Глава УГКЦ

Отець і Глава Української Греко-Католицької Блаженніший Святослав звернувся до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та всіх народних депутатів через голів депутатських фракцій і груп з проханням з врахуванням рекомендацій Венеціанської комісії підтримати законопроект № 7440 «Про Вищий антикорупційний суд»

«Це наше уклінне прохання зумовлене насамперед тим, що через нищівні для державного організму корупційні схеми - які зруйнували державні інституції за старої влади та продовжують існувати і безкарно здійснювати свою вбивчу дію й надалі - існує реальна загроза самому буттю незалежної Української Держави», – мовиться у листі до політиків.

Предстоятель УГКЦ з тривогою констатує, що судова реформа в Україні проходить дуже повільно й мало успішно. «Численні корупційні скандали, вражаюча різниця між офіційними доходами та реальними статками держслужбовців і виборних можновладців, виявлена під час подання електронних декларацій, а також відсутність належного поступу встановлення справедливості в нашій державі підтверджують нагальну потребу негайного формування незалежного Антикорупційного суду», – наголошує Блаженніший Святослав.

«Зволікання ж, маніпулювання, розмови про несвоєчасність подібного кроку, спроби викривити чи нівелювати зміст та логіку процесу створення Антикорупційного суду, небезпідставно сприймається українським суспільством і світовим співтовариством як пряме потурання корупціонерам», – вважають в УГКЦ.

Глава Церкви просить про забезпечення швидкого та ефективного розгляду законопроекту № 7440, бо, за його словами, настав крайній час, щоб покинути особисті та вузькопартійні інтереси та зробити цей історичний державницький крок, за який нащадки будуть владі вдячні, чи, в інакшому разі, проклинатимуть її, живучи в знищеному іржею корупції суспільстві та, найімовірніше, уже не у своїй незалежній державі..

Джерело :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)