Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Ніщо не може так наблизити серце до Бога, як милостиня, і ніщо не спричинює в душі такої тиші, як добровільна вбогість." (Св.Ісаак Сирійський)

Дитяча Хресна Дорога 5 квітня

Переглядів: 5452Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Дитяча Хресна Дорога 5 квітня

Минулоріч у нашому храмі було започатковано традицію дитячої Хресної Дороги у дні, що передують величному святу Воскресіння Христового. Велика підготовча робота проходила в декілька етапів: обговорення катехитами з дітьми значення останнього земного шляху Ісуса та усвідомлення чеснот Месії, які кожен з нас повинен брати за Ідеал та приклад для наслідування. На основі цих обговорень кристалізувались розважання. Учнями гуртків спільно з наставниками та батьками було створено картони для кожної стації Хресної Дороги. Прихожанкою нашого храму було написано віршований сценарій.

Цьогоріч Хресна Дорога знову згуртувала прихожан нашого храму. До участі в ній зголосилось понад 30 дітей - учнів катехитичної школи ім. св. Ольги. Приємно зазначити, що поряд з "новачками"  в Хресній Дорозі брали участь і діти, що зголосились другий рік поспіль до участі в цій акції. Як і минулого року, в часі Хресної Дороги дітей підтримав своїм співом церковний хор "Вірую". На початку і в кінці акції слово мав адміністратор храму, о. Іван Галімурка, який невпинно докладається до розвитку і опікується життям дитячої громади.

Завершилася Хресна Дорога  віршем у виконанні наймолодшої учасниці- п'ятирічної Устинки, внучки отця Богдана Когута.

До вашої уваги відеорепортаж з Хресної Дороги.

Відео: переглянути ТУТ

Приємного перегляду.

Ганна Соляр

 

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)