Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Ніщо не може так наблизити серце до Бога, як милостиня, і ніщо не спричинює в душі такої тиші, як добровільна вбогість." (Св.Ісаак Сирійський)

Дитяча проща до села Новосілки + фотоальбом

Переглядів: 4216Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї
Дитяча проща до села Новосілки + фотоальбом

1.06.2016 у День захисту дітей відбулась акція, що вкотре об'єднала дітей і молодь нашої церковної громади - дитяча Архиєпархіальна катехитична проща до с.Новосілка (Раківець). Чудовим сонячним ранком учасників прощі поблагословив на добру дорогу адміністратор нашої церкви о.Іван Галімурка. Вже в автобусі всіх охопив піднесений настрій - лунали молитва і пісні. Прибувши на місце, прочани сформували колону і разом з іншими учасниками рушили до місця проведення урочистого Молебню до Христа Милосердного, по завершенні якого відбувся чин благословення дітей та окроплення освяченою водою.

Після спільної перекуски (організатори пригощали учасників смачним борщем з булочками), на дітей чекали похід до джерела, проходження через Двері Божого Милосердя Храму св.мучеників Макавейських с.Новосілка, яким опікуються отці Силезіяни.

Звичайно, організатори подбали і за дозвілля дітей - усі бавились в руханки під проводом молоді з УМХ. Завершили прощу подячне слово та благословення учасників на добру дорогу.

Всі прочани дякують організаторам за чудові пережиття цього дня та велику злагоджену попередню підготовчу роботу, зокрема забезпечення роздатковими матеріалами ( програмки, пісенники, пам'ятки про проходження через Двері Божого Милосердя, значки) та гостину під час перекуски.

 п. Ганна Соляр, фотографії п. Ольги Пазиняк

Фотоальбом від п. Ольги: переглянути тут

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)