Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Ніщо не може так наблизити серце до Бога, як милостиня, і ніщо не спричинює в душі такої тиші, як добровільна вбогість." (Св.Ісаак Сирійський)

Концерт учнів катехитичної школи для військових

Переглядів: 2893Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Концерт учнів катехитичної школи для військових

Сьогодні, 20 березня, діти (учні катехитичної школи та активісти гуртків при нашому храмі) відвідали з волонтерським концертом військовий шпиталь. Для військових, що отримали поранення в зоні АТО, звучали вірші і пісні, в яких вшановується їх подвиг, в яких щиро звучать слова нашої молитви за мир. Під час концерту діти подарували глядачам малюнки та ангеликів-оберегів, виготовлених з паперу своїми руками.

Нагадаємо, що вперше благодійний концерт "Молитва за мир" прозвучав у стінах нашої церкви на День св.Миколая 2015 року - це був дарунок нашим оборонцям до свята. Організаторами виступу стали пані Ольга Пазиняк - вчитель-катехит нашої церкви, та Ганна Соляр - прихожанка церкви, поетка-аматор, вірші якої лягли в основу сценарію. В часі концерту були зібрані кошти - понад 10 тис. гривень - скеровані на реабілітацію військового Артура Киреєва, який проходив реабілітацію після тяжкого мінного поранення у Львівському військовому шпиталі. Принагідно щиро дякуємо всім приходянам, які долучились до цієї благодійної акції, та інформуємо, що стан бійця покращився, станом на тепер він продовжує реабілітацію у Києві.

Ганна Соляр

Фотоальбом: переглянути

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)