Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо ти терплячий, то завжди молитимешся з радістю." (Прп.Ніл Синайський)

Чудотворна Ікона Зарваницької Матері Божої прибула до Храму Свв. Ольги і Єлизавети. + фотоальбом

Переглядів: 4637Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї
Чудотворна Ікона Зарваницької Матері Божої прибула до Храму Свв. Ольги і Єлизавети. + фотоальбом

Чудотворна Ікона Зарваницької Матері Божої сьогодні, 19 березня 2016 р. Б. прибула до нашого Храму. Після урочистої Святої Літургії в Храмі Св. Миколая Чудотворця с. Звенигород чисельна громада вірних разом із парохом о. Олегом Островським прощалася з Іконою. Вірні приступили до мировання, цілуючи Чудотворну Ікону. По закінченні богослужіння відбулася процесія навколо Храму.

На Церковному подвір'ї о. Олег Островський передав Чудотворну Ікону о.Володимиру Сайчуку, який від імені парафіян Храму Свв. Ольги і Єлизавети прибув до Звенигорода, щоб її прийняти.

О 17.00 парафіяни храму Свв. Ольги і Єлизавети разом із адміністратором о.Іваном Галімуркою та священиками Храму зустріли Ікону. Проповідь виголосив о. Олег Пігій, який також супроводжував Ікону до нашого Храму. О.Олег розповів про численні чуда, які відбувалися впродовж паломництва Ікони храмами Львівської Архиєпархії. Спільна молитва з нагоди прибуття Чудотворної Ікони почалася Великою Вечірнею та молебнем до Пресвятої Богородиці, яку служили о. Орест Мокрик і диякон Роман Моравський.

Чудотворна Ікона Зарваницької Матері Божої перебуватиме у нашому Храмі протягом тижня. В цьому часі щовечора, по закінченні Святої Літурії буде служитися молебень в наступних наміреннях: неділя - за Україну; понеділок - за українське військо і воїнів АТО; вівторок - за нашу молодь; середа - за хворих і немічних; четвер - за узалежнених; п'ятниця - за нашу парохію. У п'ятницю, по закінченні молебня відбудеться мировання освяченою олією при Чудотворній Іконі.

Запрошуємо всіх до спільної молитви, а також і приватних молитов біля Чудотворної Ікони Зарваницької Матері Божої.

о. Володимир Сайчук

Фотоальбом від о.Володимира Сайчука: переглянути

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)