Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Молитимемося, щоб сподобитися нам дарування, а сподобившись, не будемо про себе високої думки." (Св.Єфрем Сирійський)

У Європі почастішали випадки утисків християн і вандалізму

Переглядів: 2999Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Про це заявила у Відні організація, яка спостерігає за проявами нетерпимості та дискримінації по відношенню до християн у Європі.

Звіт інформує про «величезне» зростання проявів вандалізму по відношенню до християнських місць культу в Європі за останній рік.

У 2013 році було 133 відомих випадків вандалізму і 241 випадок нетерпимості проти християн.

Серед прикладів осквернення - церква в Дурені, Німеччина, де пошкодження були настільки сильні, що вона була визнана непридатною для проведення богослужінь.

Священик церкви Santa Chantal в Діджоне був шокований, коли виявив екскременти за вівтарем і осквернену молитовну книгу. Осквернення призвело до того, що священик більше не міг в той день тримати церкву відкритою.

В Італії на дверях церкви в Урбіно Дуомо були намальовані перевернуті хрести і цифра "666", а в Вігасіо дві дівиці намалювали усміхненого диявола і напис «ненавидить Ватикан».

Звіт також перераховує численні випадки підпалів, крадіжок і пошкоджень церковної власності.

Християни проти абортів і священики з традиційними поглядами на сексуальність зазнавали нападів протягом минулого року.

У Бельгії літня жінка померла в лікарні через 10 днів після отримання серйозних травм голови при нападі на церкву Saint-Remacle в Marche-en-Famenne.

Соціальні ЗМІ стали «новим майданчиком нетерпимості» проти християн, а також ростуть побоювання щодо інших обмежень свободи слова, свободи зборів і батьківських прав в сексуальній освіті.

Також у звіті згадуються справи співробітниці Британських авіаліній Наді Евейди, медсестри Шірлі Чаплін, консультанта-психолога Гері МакФарлейна та реєстратора Ліліан Ладіл, які зіткнулися з проблемами на робочому місці в зв'язку зі своїми християнськими переконаннями.

Др. Гудрін Куглер, директор організації, сказав: «Збільшення секулярності суспільства в Європі залишає все менше і менше простору для християнства.

Деякі уряди і представники громадянського суспільства прагнуть до виключення замість прийняття.

Численні випадки нетерпимості по відношенню до християн стають нам відомими. Вивчаючи, документуючи і публікуючи ці випадки, ми сподіваємося інформувати суспільство, так як це є першим кроком до виправлення».

Джерело:КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)