Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не маючи безкорисливости, душа не може звільнитися від сум'яття помислів і, не привівши чуття до безмовности, не відчує в думці миру." (Св.Ісаак Сирійський)

Дочку пастора каменували за віру в Ісуса

Переглядів: 2553Коментарі: 0
Переслідування Церкви
 Дочку пастора каменували за віру в Ісуса

«Я вдячний своїй викраденій дочці за те, що вона не зреклася Христа, коли бойовики "Боко Харам" закидали її камінням до смерті», - заявив нігерійський пастор з міста Чібок.

Дочка нігерйского пастора була серед 200 дівчат, яких терористи з «Боко Харам» викрали ще в 2014 році. Пастор вдячний їй, бо «вона померла заради Христа», коли бойовики змусили її вибирати між життям і вірою.

У червні цього року BBC опублікувала відеоролик розслідування, в якому представлені подробиці викрадення та смерті Моніки, дочки нігерійського пастора Марка.

«Мені сказали, що моя дочка відмовилася прийняти іншу релігію, тоді бойовики закопали її в глибоку яму і закидали камінням до смерті. Померти заради Христа - це велике щастя. Вона вірила в Бога», - додав пастор.

Марта, дружина пастора Марка, додала: «Я вірю, що вона померла з гідністю. Моніка тепер на небесах, тому що вона не зреклася Ісуса».

Нагадаємо, що в квітні 2014 бойовики терористичного угруповання «Боко Харам» викрали 200 школярок з міста Чібок. Нещодавно в ЗМІ поширилася інформація, що терористи згодні обміняти заручниць на затриманих лідерів угрупування, результат переговорів поки невідомий.

Джерело: КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)