Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо здійснюватимеш молитовний подвиг, яку б тільки не доводилося зносити тобі скорботу, то в молитві здобудеш плід." (Прп.Ніл Синайський)

Біженці християни опинились в Німеччині в більшій небезпеці, ніж на батьківщині

Переглядів: 2667Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Християнам в таборах для біженців у Німеччині загрожує смертельна небезпека, в країні присутня паніка з приводу ісламізації.

Християни зазнають гонінь  від своїх співвітчизників - сирійців, іракців-мусульман. І це не поодинокий випадок. Пастор однієї з протестантських церквов розповідає, що у нього в храмі ночують сирійці-християни, тому що вони бояться залишатися на ніч в таборі. Багато хто взагалі хоче поїхати назад, оскільки тут вони опинились в більшій небезпеці, ніж на батьківщині.

 

 

Джерело: КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)