Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Той, що отроків із печі ізбавив, ставши чоловіком, страждає, як смертний, і стражданням зодягає смертне в красу нетління, єдин благословенний Бог отців і препрославлений." (Воскресна Утреня)

У Камеруні бандити взяли в полон двох білих священиків і черницю впридачу

Переглядів: 2647Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Двоє святих отців з Італії , а також черниця з Канади були захоплені в заручники на півночі Камеруну якимись озброєними чоловіками африканської зовнішності . Про це повідомило журналістам міністерство закордонних справ Італії.

Напад відбувся серед ночі, приблизно о другій годині, в районі Мароуа, який межує з північною частиною Нігерії, де наводять жжах на мирне населення бандити з мусульманської терористичної організації « Боко Харам ». Перш ніж відвезти заручників, злочинці обшукали їх і відібрали всі більш-менш цінне.

Викрадення відбулося через три місяці після звільнення з африканського полону французького священика Ванденбюша, якого вкрали у тому ж північному і неспокійному районі Камеруну, а знайшли в Нігерії.

Один зі святих отців, викрадених в п'ятницю, встиг прожити в Камеруні лише півроку, другий приїхав місяць тому. Керівництво викрадених священиків від коментарів поки що утримується.

 

 

 

Джерело: Шок Вояж

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)