Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Недбалий думає про те, щоб почути на молитві «амінь», а того, хто молиться тверезим умом, не обтяжує тривала служба." (Св.Єфрем Сирійський)

НАШІ ПАРАФІЯНИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ПРОЩІ ДО СТРАДЧА

Переглядів: 3314Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї
НАШІ ПАРАФІЯНИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ПРОЩІ ДО СТРАДЧА

26 червня відбулася традиційна Всеукраїнська проща до Страдча, присвячена дню мирянина.

Очолив прощу Отець і Глава нашої Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

Участь у цій визначній події взяли і наші парафіяни.

Почалася проща з села Ямельня, з місця де були по-звірячому замордовані блаженні нашої Церкви отець-доктор Микола Конрад і дяк Володимир Прийма. Сталося це 75 років тому, саме 26 червня 1941року. На місці мученицької смерти блаженних була відправлена панахида за загиблими. Після панахиди прочани вирушили до місця паломництва – Страдча. Там усі чекали на прибуття Блаженнішого Святослава.

Главу Церкви чисельно згромаджені вірні зустріли оплесками і вигуками "Вітаємо".

Опівдні розпочалася Архиєрейська Літурґія. Божественну Літурґію, яку очолив Глава Церкви, з ним співслужили: Митрополит Львівський Ігор, Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь, Єпарх Сокальсько-Жовківський Михайло та Єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії Йосафат.

У своїй проповіді Глава Церкви наголосив на святості. Святість можлива сьогодні. Ми просто повинні стреміти до неї. Адже сказав Господь "Будьте святими, бо я святий".

Наприкінці Митрополит Ігор привітав Главу Церкви з 22-ю річницею ієрейських свячень, котрі він отримав з рук Блаженнішого Мирослава Івана Любачівського саме 26 червня 1994 року. "Нехай Бог благословить вас рясними духовними дарами і здоров’ям", – побажав Митрополит.

На закінчення , за ініціативи Глави Церкви, усі заспівали "Боже, Великий, Єдиний".

Після закінчення Літурґії усі, хто бажав склали присягу відречення від алкоголю.

Усі бажаючі приступили до мощів блаженного Володимира Прийми.

Потім вирушили на Страдецьку гору про проходження Хресної Дороги і помолитися на могилах блаженних отця-доктора Миколи Конрада і дяка Володимира Прийми.

Цього разу було дуже багато бажаючих посповідатися. Сповідь тривала ще довго після закінчення Літурґії. Як сказав Блаженніший – ніхто, з бажаючих, не міг піти з прощі не висповідавшись і не причастившись.

Марта Осадца,

фото Марта Осадца

Фотоальбом від автора : переглянути ТУТ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)