Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Як однорічний агнець, благословенний нам вінець – Христос, добровільно за всіх заколений був – Пасха очищення, і знову із гробу нам засяяв – чудове сонце правди." (Воскресна Утреня)

Всеукраїнська проща до Страдчу

Переглядів: 2592Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Всеукраїнська проща до Страдчу

У вівторок, 26 червня, відбулася традиційна щорічна Всеукраїнська проща до Страдчу, присвячена пам’яті страдецьких Блаженних, Дню Мирянина та 1030-річчю хрещення Київської Руси. Очолив прощу Блаженніший Святослав, Отець і Глава нашої Церкви.

Участь у прощі взяли й наші парафіяни разом з отцями Ігорем Демківим і Орестом Мокриком.Розпочалася проща, традиційно, у селі Ямельня – на місці мученицької смерті Блаженних отця Миколи Конрада і дяка Володимира Прийми.

На місці їх загибелі був відправлений молебень, котрий очолов Єпископ-помічник Львівський – Преосвященний Володимир.

На закінчення молебня Владика виголосив дуже цікаву, змістовну проповідь. Після чого усі урочистою молитовною ходою вирушили до Страдчу – до молитовного поля під Страдецькою Горою, де відбулася урочиста зустріч Блаженнішого Патріарха Святослава. Главу і Отця нашої Церкви зустрічали діти, молодь і парафіяни з села Страдч.

Опісля розпочалася Архиєрейська Божественна Літурґія.

Співслужили Блаженнішому Святославові Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, Апостольський Нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті, Єпископи Священного Синоду, Єпископ Румунської Греко-Католицької Церкви Джон Майкл – представник Американської Єпископської Конференції, та чисельне духовенство. Участь у Літурґії взяв і наш отець Ігор, а отець Орест сповідав прочан.

Святу Літурґію прикрасив своїм співом Молодіжний хор Архикатедрального Собору Святого Юра.У часі Літурґії усі вірні звершили Чин відновлення хресних обітів.

У своєму слові до вірних Глава Церкви закликав усіх бути людьми, християнами і патріотами Батьківщини. Це шлях до єдності во Христі, до якої закликає нас Господь. Також Блаженніший подякував Митрополитові Львівському Кир Ігореві за запрошення і за опіку над Страдецьким відпустовим місцем.

Зі словом до присутніх звернувся Митрополит Львівський Кир Ігор.

Наприкінці Літурґії Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті подякував Блаженнішому та всім присутнім за нагоду молитися у східному обряді, захоплюючись великим прикладом жертовності українських мучеників та запевнивши вірних у постійній молитовній підтримці від Святішого Отця Франциска, Папи Римського.

На закінчення усі, хто сповідався і запричащався отримали повний відпуст в імені Святішого Отця Папи Римського.

Відтак вірні, на чолі з Владикою Володимиром, вирушили молитовною ходою до храму Успення Пресвятої Богородиці, що на Страдецькій Горі.

Там усі, хто бажав, склади присягу тверезості.

Потім усі пройшли Хресну Дорогу.

Слід зазначити, що, всупереч невтішним прогнозам, весь час трималася чудова сонячна погоди. - Хмари «зависли» на соснах у лісі, а над прочанами весь час світило сонце.

Марта Осадца

Фотоальбом від пані Марти Осадци
Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)