Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Церква є духовний рай, у ній — дерево життя, святий жертовник примирення, з якого струмує життя вірним, що його полюбили." (Св.Єфрем Сирійський)

Пастирські відвідини Владикою Ігорем нашого храму

Переглядів: 78Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Пастирські відвідини Владикою Ігорем нашого храму

В неділю нашу парафію з пастирським візитом відвідав Високопреосвященний Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський.

Відвідини відбулися з нагоди 30-річниці відкриття парафії Святих Ольги і Єлизавети..

Владика Ігор разом з священиками відслужив Архиєрейську Божественну Літургію, нагородив священиків і обслугу, освятив церковні ікони.

Виголошуючи проповідь перед присутніми Архиєпископ Ігор наголосив на великий вклад парафіян і священиків, щоб на руїнах костелу Ельжбєти храм отримав нове життя, за цей час було докладено багато зусиль і храм вийшов з руїни, став окрасою нашого міста і в ньому завирувало повнокровне життя християнської парафії.

На завершення Богослужіння від імені присутніх адміністратор отець Іван Галімурка щиро подякував владиці Ігорю за спільну молитву, батьківське благословення і настанови в чудовій проповіді.

До вашої уваги відеофрагменти нашого свята.

Завершення Літургії

Причастя

Нагородження священиків

Зустріч Митрополита Ігоря

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)