Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Приступім свіченосці до Христа, що як жених ізходить із гробу, і разом святкуймо світлопразничними відправами Пасху Божу спасительну." (Воскресна Утреня)

Митрополит Львівський звершив пресвітерське рукоположення диякона Володимира Чабана. + фото

Переглядів: 3453Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї

30 січня 2014 р. Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, очолив Божественну Літургію в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові (пл. Св. Юра, 5). Впродовж Богослуження Митрополит звершив поставлення у пресвітери диякона Володимира Чабана.Разом з єпископом в цей день молились священики собору, запрошені пресвітери, родичі та знайомі новопоставленого ієрея, парафіяни і прихожани архикатедри.

У своєму слові, виголошеному під час Літургії, владика звернув увагу на суспільно-політичну кризу в нашій державі та заохотив вірних, що правда восторжествує. Далі проповідник застановився над особою святого Антонія Великого, пам’ять якого святкуємо в цей день, і розповів про історію з життя цього святого. Наприкінці владика Ігор наголосив на гідності священичого служіння і висловив вдячність батькам, родичам та вихователям о. Володимира, за їхній вклад у розвиток та підтримку покликання.

Після завершенні Богослуження о. Володимир Чабан благословив усіх присутніх благодаттю Святого Духа, яка щойно через руки єпископа зійшла на нього.

Фотогалерея : переглянути

Джерело: ugcc.lviv

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)