Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Шукай у своїй молитві тільки правди й Царства, тобто чесноти і пізнання, а все решту тобі додасться (Мт. 6, 33)." (Прп.Ніл Синайський)

Молодіжні молитви-чуваня з нагоди 70-річниці відходу до вічності слуги Божого Митрополита АНДРЕЯ

Переглядів: 3379Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Молодіжні молитви-чуваня з нагоди 70-річниці відходу до вічності слуги Божого Митрополита АНДРЕЯ

«Тільки для Вас маю жити, — для Вас цілим серцем і душею працювати, для Вас усе посвятити,

— ба, навіть за Вас, як цього треба буде й життя своє віддати».

Андрей Шептицький

Любов. Жертовність. Щирість. Доброта. Відданість. Духовність. Милосердність… І ще десятки теплих слів, які б охарактеризували внутрішній світ однієї людини. У сучасних умовах важко повірити, як у одній людині може втілюватись стільки позитивних рис, правда? 

Можливо, ви навіть ствердите, що це неможливо, але життєвий шлях слуги Божого Митрополита Андрея доводить нам протилежне.  

Наука його життя полягала не лише у написанні духовних постулатів для вірян чи у організації та утвердженні УГКЦ, але й у щирій безперервній молитві, яка тривала упродовж усього життя, та у заступництві власного народу, яке триває й досі.

З нагоди 70-річчя відходу у вічність Митрополита Андрея у ніч з 31 жовтня на 1 листопада у львівському соборі Св. Юра відбулись молодіжні чування.

Приємним та радісним моментом для вірян було те, що дійство Акафістом за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея, який очолив Владика ІГОР, Архиєпископ і Митрополит Львівський у Каплиці Митрополичих палат на святоюрській горі. 

Після першої урочистої частини усі віряни, несучи освічені лампадки, приступили до храму Св. Юра, де розпочалась наступна частина вечора пам’яті, а саме — молитва на Вервиці, яку супроводжували камерний хор «Soli Deo» та струнна група молодіжного академічно-симфонічного оркестру «INSO–Львів». Все це додало Літургійному Богослужінню незабутньої атмосфери. 

Особливим елементом чувань стали розважання над уривками послання Митрополита Андрея до молоді.

Було сказано надзвичайно багато слів, які стосувались віри, щирості, відданості, зречення себелюбства та злості, закінчення воєнних дій в Україні, проте, сама не знаю чому, але із усіх цих порушених тем і досі не можу забути одної короткої фрази: «Любити Добро».

Саме це промовляє до кожного з нас і зараз Митрополит Андрей: «Любити добро. А що є Добро? Добро — це усе, що веде нас до Бога, а найбільшим виявом Добра є сам Господь Бог».

Мабуть, саме цю істину намагався донести до нас Андрей Шептицький, який сам був втіленням любові та доброти. «Любити лише добро і нічого зайвого».

Після закінчення Вервиці молільники були запрошені на частування, де вони мали змогу поспілкуватися та поділитися приємно пережитими враженнями один з одним.

Щиро дякуємо організаторам за такий чудовий вечір любові та за те, що подбали про людей, які живуть у віддалених районах міста, виділивши для них автобусний транспорт, адже дійство завершилось близько 23.30.

 

Мар’яна Павелко та Мар’яна Гетьманчук

 

 

 

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)