Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто любить Бога, той завжди бесідує з Ним, неначе з Отцем, відвертаючись від усілякого пристрасного помислу." (Прп.Ніл Синайський)

На Волині перша в УГКЦ парафія Блаженного Василія Величковського відсвяткувала храмовий празник

Переглядів: 318Коментарі: 0
Новини Церкви
На Волині перша в УГКЦ парафія Блаженного Василія Величковського відсвяткувала храмовий празник

У неділю, 2 липня, парафія Блаженного священномученика Василія Величковського у Ковелі, що на Волині, урочисто відсвяткувала храмове свято.

До празника вірні почали духовно готуватися ще заздалегідь, адже напередодні, 30 червня (переставлення блаженного Василія) у парафії відбулися молитовні чування. Після Вечірні духовну науку виголосив ігумен ковельського монастиря о. Роман Халус, ЗНІ. Після науки всі разом молилися Ісусову молитву в різних потребах, а потім були прочитані молитви на зцілення душі й тіла. Чування завершилися вервицею з розважаннями над життям священномученика, яку парафіяни на чолі з настоятелем о. Іваном Дуткою провадили наживо в межах проєкту «Вервиця єднає».

Неділю, 2 липня, ковельчани молитовно розпочали освяченням води на подвір’ї храму. Опісля служилася Утреня, після якої парафіяни урочисто зустріли владику Йосафата Говеру, екзарха Луцького, який з нагоди свята приїхав до Ковеля.

Архиєрейська Служба Божа звершувалася в новозбудованому храмі. З архиєреєм співслужили: настоятель о. Іван Дутка, канцлер екзархату о. Сергій Василів, екзархальний економ о. Володимир Улян, директор благодійного фонду «Карітас-Волинь» о. Володимир Кметь і о. Михайло Заваринський. Сповідали о. Михайло Заваринський і о. Роман Халус, ЗНІ. Під час Літургії з парафіянами молилися також сестри Згромадження Божого Провидіння з Луцька.

Важливою подією не лише для парафії, а й для всього Луцького екзархату стало рукоположення під час Літургії нового священника о. Івана Рожака, випускника Дрогобицької духовної семінарії, який відтепер служитиме на Волині.

Довідка: отець Іван Дутка ще недавно служив в нашому храмі дяком, а потім був рукоположений в сан диякона, а згодом і священика для Волинського екзархату. Ми його завжди з теплотою згадуємо.

Докладніше :Департамент інформації УГКЦза матеріалами Луцького екзархату УГКЦ

Волинь

Волинь

Волинь

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)