Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Вчора я був погребаний з тобою, Христе, востаю днесь з тобою воскреслим; вчора розп’ятий був я з тобою, сам мене спрослав, Спасе, у царстві твоїм." (Воскресна Утреня)

Озброєні люди в Горлівці викрали адвентистського пастора з молитовного будинку під час причастя

Переглядів: 3690Коментарі: 0
Переслідування Церкви
Озброєні люди в Горлівці викрали адвентистського пастора з молитовного будинку під час причастя

В суботу, 27 вересня, в р Горлівці Донецької області, що знаходиться під контролем так званої Донецької Народної Республіки (ДНР), в молитовний будинок адвентистів сьомого дня по вул. Горлівської дивізії 1, де в цей час проводився обряд причастя, увірвалися люди в камуфляжній формі, озброєні автоматами. Вони перервали богослужіння і змусили молільників розійтися. Пастору Сергію Литовченку наказали закрити приміщення церкви, примусили його сісти в одну з машин і відвезли в невідомому напрямку.

Нападники мотивували свої дії тим, що «це православна земля і на ній немає місця різним сектам». Коли віруючі запитали у них, хто вони і на якій підставі це роблять, а також попросили пред'явити документи, озброєні люди в грубій формі відповіли, що «це не ваша справа».

Керівництво Східної місії намагається з'ясувати місцезнаходження викраденого пастора.

Церква адвентистів сьомого дня в Україні є офіційно зареєстрованою протестантської церквою, і в рамках благодійного проекту «Східний ангел» надає допомогу жителям, постраждалим внаслідок збройного конфлікту на сході країни. Віруючі збирають для потребуючих продукти, одяг, товари першої необхідності, проводять роботи з відновлення житла. Про це повідомляє Відділ інформації Церкви адвентистів сьомого дня в Україні.

Джерело:RISU

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)