Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Недбалий думає про те, щоб почути на молитві «амінь», а того, хто молиться тверезим умом, не обтяжує тривала служба." (Св.Єфрем Сирійський)

Донецькі терористи захопили християнський реабілітаційний центр і взяли у заручники його підопічних

Переглядів: 2882Коментарі: 0
Переслідування Церкви

У Донецьку 17 червня бойовики захопили християнський реабілітаційний центр «Вечірнє світло». Спершу терористи полонили 27 підопічних, а потім і керівника центру з його помічником. Зараз усі заручники перебувають у підвалі, повністю позбавлені медичного нагляду. Про це у Фейсбуці написав протестантський пастор Сергій Косяк.

«Сьогодні, дружини, діти і родичі реабілітантів, хапаючись за останню соломинку, приїхали до єдиного працюючого у нас органу влади - Донецького міському виконкому. У 301-ій кімнаті пройшла зустріч із заступником міського голови Лактіоновим. Весь цей час я був присутній на зустрічі, бачив страх і відчай на обличчях родичів викрадених, підбадьорював їх як міг», - зазначає пастор.

«У міськраді ми сконтактувалися з начальником УВС Донецька Селізньовим, який пообіцяв допомогти у звільненні незаконно затриманих мирних жителів, половина з яких хворі і потребують щоденного лікування. У свою чергу, ми звернулися до міжнародних спостерігачів, з проханням захистити права мирних жителів, які були порушені навіть в умовах воєнного стану», - наголошує він.

«Прошу всіх молитися за цю ситуацію. Родичі викрадених в розпачі, діти перебувають в страху і не розуміють що відбувається. А ми тут в Донецьку, робимо все можливе з їх звільнення», - написав Сергій Косяк.

Джерело:RISU

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)