Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Прийдіть, пиймо пиття нове, що не з каменя неплідного чудом явлене, але нетління джерело, що з гробу, наче дощ, видало Христа, в ньому ми утверджуємося." (Воскресна Утреня)

Пособник терористів патріарх РПЦ Кирил звинуватив УГКЦ в антиросійській політичній діяльності

Переглядів: 2932Коментарі: 2
Переслідування Церкви

Патріарх Московський Кирил заявив, що політична діяльність однієї з трьох найбільших на Україні Церков - Української Греко-Католицької Церкви під "русофобськими гаслами" в останні місяці кинула "глибоку тінь" на відносини між Російською православною церквою і Ватиканом.

Про це повідомляють РИА «Новости». Українська Греко-Католицька церква зберігає східну обрядовість, але визнає своїм главою Римського Папу. Більшість греко-католиків проживають на заході України, проте Греко-Католицька Церква позиціонує себе як загальноукраїнська, йдеться в повідомленні.

"В останні місяці у зв'язку зі складною політичною ситуацією на Україні на ці відносини (РПЦ та Римо-Католицької Церкви) кинута дуже сумна і глибока тінь. Українська Греко-Католицька Церква, підпорядкована Святому Престолу, займається прямою політичною діяльністю, на жаль використовуючи різкі русофобські гасла і заяви, супроводжує свої публічні декларації прямими випадами проти Російської Православної Церкви", - сказав патріарх у середу під час прийому в МЗС Росії, повідомляє інформагентство.

Як відомо, УГКЦ є проукраїнською церквою, користується авторитетом і повагою у сотень тисяч своїх вірних.

У свою чергу, є неспростовні докази зв'язку РПЦ, очолюваної наближеним до президента Росії Володимира Путіна патріархом РПЦ Кирилом (Гундяєвим) з терористами на сході України. У зв'язку з чим Московський патріархат стрімко втрачає в Україні своїх прихожан.

За матеріалами //argumentua.com

Джерело:

Коментарів: 2 RSS

1Марта29-05-2014 15:19

У Г К Ц є не проукраїнською, а У К Р А Ї Н С Ь К О Ю !!!!!!!!!!!!!!!! церквою!!!!!!!!!!!!!grin

Проукраїнським може бути хтось чужий, хто підтримує українське!

А українське - воно і є УКРАЇНСЬКЕ!!!

2Микола29-05-2014 17:26

Чия коровця би мичала, а твоя би мовчала. Недарма на нього і інших послідовників Путіна Афонські Старці наклали анафему, яка читається в усіх грецьких православних церквах.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)