Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Віддаймо славу Тому, Хто дає свій страх у наші серця: Він бо вчить чоловіка розуму (Пс. 93, 10). Острах Господній — початок мудрости (Прип. 1,7)." (Св.Єфрем Сирійський)

У Донецьку сепаратисти перешкоджали молитися за Україну

Переглядів: 2790Коментарі: 0
Переслідування Церкви

У Донецьку 30 березня сепаратисти здійснили напад на намет активістів ініціативи «Молитва за Україну». Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав активіст ініціативи Тихон Кульбака, повідомляють Новости Донбасса.

«Сьогодні молитовний намет у Донецьку на площі Конституції піддавася нападу з боку наших добрих сусідів з проросійського мітингу, який проходить на пл. Леніна. Більше ста людей, дуже агресивно налаштованих, прийшли на пл. Конституції між 16 і 17 годинами з вимогою прибрати намет, український прапор і припинити молитви, тому що «ви нам дуже заважаєте», «ми не можемо терпіти ваші молитви» (духовні люди розуміють, про що мова).

Тільки завдяки молитвам наших братів і сестер, що були у наметі на той момент, і зусиллям правоохоронних органів, які вишикувалися шеренгою і грудьми закривали нашу палатку, наші брати і сестри залишилися неушкоджені, майно не постраждало. Нашим опонентам вдалося викрасти плакат з написом "Тут моляться за Україну" і втопити його в р. Кальміус. Наші сестрички, незважаючи на солідний вік, виловили його і він зайняв своє місце біля намету.

Дорогі друзі! Ми просимо Вас - підтримайте нас у молитві, щоб ворог спасіння роду людського не мав влади над нами і нашим служінням в Донецьку! Нам би день простояти та ніч протриматися з Божою допомогою і завдяки вашим молитвам.... », - йдеться в його записі.

Нагадаємо, на площі Конституції у Донецьку представники різних релігійний конфесій моляться за єдність України.

Джерело:RISU

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)