Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо здійснюватимеш молитовний подвиг, яку б тільки не доводилося зносити тобі скорботу, то в молитві здобудеш плід." (Прп.Ніл Синайський)

Зниклі у Криму священики УГКЦ знайшлися: вони у безпеці

Переглядів: 2922Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Три священики Української греко-католицької церкви, про зникнення яких раніше 16 березня повідомили в УГКЦ, вийшли на зв'язок і наразі вони у безпеці.

Про це повідомляє РБК-Україна з посилання на прес-службу УГКЦ.

"Щойно спілкувалися з о. Миколою Квичем, душпастирем УГКЦ у Севастополі. Йому з допомогою своїх парафіян вдалося виїхати з Криму і зараз він перебуває на материковій Україні", - повідомляють в прес-службі.

Згідно з повідомленням, отець Микола спростував текст повідомлення, яке нібито він надіслав сьогодні про його силове захоплення.

"Біля дверей квартири, де я проживаю, справді сьогодні було декілька невідомих осіб, які безперестанно упродовж довшого часу дзвонили у дзвінок та гримали у двері. Коли вони відійшли, ми з моїми парафіянами скористалися з цієї нагоди і я покинув приміщення. З собою зміг забрати тільки євхаристійний набір (чашу і дискос) та документи", - розповів о. Микола.

У телефонній розмові о. Квич також повідомив, що він декілька хвилин тому спілкувався з о. Ігорем Гаврилівим, душпастирем громади УГКЦ в Ялті, який сказав, що він і о. Богдан Костецький, який душпастирює у Євпаторії, зараз перебувають у безпечному місці. Де саме - не повідомив.

Раніше в Департаменті інформації УГКЦ повідомляли, що в Криму вдруге зник священик УГКЦ Микола Квич. Крім того, зникли ще два священика УГКЦ - Богдан Костецький з Євпаторії, та Ігор Гаврилів з ​​Ялти.

Джерело: newsru.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)