Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не завдавай собі непомірної роботи, бо добре є й корисно робити все в міру й за порядком." (Св.Єфрем Сирійський)

Священиків в Австралії зобов’язали порушити канонічне право

Переглядів: 2311Коментарі: 0
Переслідування Церкви
Священиків в Австралії зобов’язали порушити канонічне право

Спеціальна комісія з питань інституційного реагування на сексуальне насильство в Австралії рекомендувала священикам звітувати про всі випадки злочинів, почутих під час сповіді. Згідно з рекомендацією, наданою в звіті Комісії, священики жодним чином не повинні звільнятися від вимог звітувати про це.

Очікується, що таке рішення спричинить опір церкви, адже її служителі не можуть розкривати інформацію, почуту під час сповіді, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення National Catholic Reporter.

Глава австралійських католицьких єпископів Денис Харт вважає, що сповідь є основоположною частиною свободи віросповідання, яка повинна продовжувати бути визнана австралійським законодавством.

Однак в останні роки в Католицькій церкві відбулися зміни, зокрема про необхідність поправок канонічних принципів активно говорять в Австралії.

Відомо, що згідно єпископської директивою про сексуальне насильство по відношенні до дітей, опублікованій в 2010 році, священнослужитель має право заявити до відповідних правоохоронних органів про скоєний злочин за умови відсутності заперечення з боку жертви або її представника.

Джерело: Народна Правда

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)