Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Той, що отроків із печі ізбавив, ставши чоловіком, страждає, як смертний, і стражданням зодягає смертне в красу нетління, єдин благословенний Бог отців і препрославлений." (Воскресна Утреня)

Річниця «Ісламської держави»: драма християн триває

Переглядів: 2628Коментарі: 0
Переслідування Церкви
Річниця «Ісламської держави»: драма християн триває

Рік тому фундаменталісти проголосили Мосул столицею халіфату, який з часом перейменували в «Ісламську державу».

Трагедія цього міста стала початком найдраматичнішого часу в житті іракських християн і триває досі. Християн постійно викрадають і вбивають, а їхні домівки і майно забирають собі ісламісти. Триває безперервний потік втеч за кордон.

«У Мосулі та довкола цього другого за розмірами міста Іраку християни становили більшість. Після столичного Багдаду найбільшим є саме Мосул, чия стародавня назва — Ніневія, — каже єпископ-помічник халдейської патріархальної митрополії в Багдаді Базель Салім Ялдо. — Деякі поселення тут були повністю християнські, з однієї з них походжу я сам; тепер же всіх вигнано. За кілька годин було вигнано 120 тисяч вірних Христових. Більшість утекли до Курдистану. Становище залишається тяжким. Хоча утікачі переселилися з наметів в орендовані приміщення, але в одній кімнаті там мешкає по три сім’ї, відділені одна від одної якоюсь завісою. Попри надання допомоги, постійно бракує ліків та їжі. За минулі дні становище значно погіршилося. Ісламісти відбирають у нас храми, монастирі, виганяють християн із домівок, також і в Багдаді. Нас викрадають і мордують, попри заплачені викупи! До 2003 року в Іраку було мільйон християн, тепер там менше ніж 400 тисяч. Мучеництво вписане в харизму нашої Церкви».

Джерело: CREDO

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)