Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто зносить сумне, той сподобиться й радісного, і хто терпить неприємне, того не буде позбавлено частки в приємному." (Прп.Ніл Синайський)

У католицьку Страсну п'ятницю ІГІЛ розіп'яв католицького священика

Переглядів: 3427Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Бойовики ІГІЛ піддали викраденого в Адені (Ємен) індійського священика Томаса Ажанналіла до страти через розп'яття.

Як пише NewsOboz.org з посиланням на ЛБ і The Washington Times , після нападу на притулок Сестер Матері Терези в Адені 4 березня, в ході якого було вбито 4 черниці і 12 співробітників притулку, бойовики викрали монаха-салезіанцями. Викрадачі погрожували розіп'яти священика в Страсну п'ятницю, але до цього часу його доля залишалася невідомою.

Уряд Індії вживав заходів для звільнення свого громадянина, але вони не увінчалися успіхом. Священик був розп'ятий в католицьку Страсну п'ятницю, 25 березня.

 

Джерело: NewsOboz

 

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)