Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Віддаймо славу Тому, Хто дає свій страх у наші серця: Він бо вчить чоловіка розуму (Пс. 93, 10). Острах Господній — початок мудрости (Прип. 1,7)." (Св.Єфрем Сирійський)

Свята Літургія для аніматорів руху "Подружні зустрічі"

Переглядів: 3750Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Свята Літургія для аніматорів руху "Подружні зустрічі"

В четвер, 25 вересня о 18 год. в Храмі Свв. Ольги і Єлизавети аніматори Львівського осередку руху "Подружні зустрічі" взяли участь у Святій Літургії, яку відслужив о. Володимир Сайчук. Спільна молитва стала початком нового періоду діяльності реколекційного руху після літніх канікул. По закінченні Літургії відбулося зібрання аніматорів, на якому було обговорено план діяльності осередку на майбутнє. Присутні ділилися думками, висловлювали пропозиції. Зокрема постановили надалі щотижня проводити зібрання, а раз в місяць запрошувати всіх учасників реколекцій на спільну Святу Літургію. Також домовилися залучати до праці на користь родин нових аніматорів з числа тих подружніх пар, які вже брали участь в реколекціях.

На зібранні було призначено час проведення нових реколекцій: 21 - 23 листопада та 5 - 7 грудня 2014 року.

Нагадаємо, що реколекційний рух "Подружні зустрічі" - це один з напрямів душпастирської роботи Вселенської Церкви з родинами. Головною метою Міжнародного реколекційного руху "Подружні зустрічі" є піклування про єдність і тривалість подружжя згідно з вченням Церкви, через пошук шляхів, якими можна цього досягти.

"Подружні зустрічі" мають за мету поглиблення і поліпшення взаєморозуміння між чоловіком і дружиною, а також допомагають зрозуміти релігійну суть їхнього подружнього життя. Програма проведення таких зустрічей є унікальною.

Міжнародна спільнота "Подружні зустрічі" об'єднує 42 осередки у 9 країнах Центральної та Східної Європи. В Україні цей рух започатковано у 1999 році. Відтоді створено осередки у Києві, Тернополі, Івано-Франківську, Львові. Вони долучають до реколекцій подружні пари з інших регіонів України.

о. Володимир Сайчук

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)