Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Як мужеський пол, що створив дівичу утробу, явився Христос, і як чоловік агнцем назвався, і непорочним, бо не зазнав скверни, наша Пасха, і як Бог істинний – звершеним зветься." (Воскресна Утреня)

Вишкільна конференція з питань медіа та маркетингу

Переглядів: 2886Коментарі: 0
Парафіяльні новини

19-20 травня 2016 р. в реколекційно-відпочинковому центрі "Світлиця"  відбулася Вишкільна конференція "Медіа, PR та інші маркетингу". Її організатори - Фундація Духовного Відродження. Участь у конференції взяли працівники Пасторального відділу Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ, Карітас-Львів та БО "Фундація Духовного Відродження".

Серед експертів-доповідачів конференції - Парасковія Дворянин, перший заступник голови Львівської міської ради, Тарас Яценко, засновник та керівник медіа-хабу "Твоє місто", Тарас Антошевський, директор Релігійно-інформаційної служби України та  Анатолій Бабинський, головний редактор греко-католицького аналітичного видання "Патріархат", магістр богослов'я УКУ.

Благословенням та привітальним словом до конференції долучився Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівсьої архиєпархії.

Учасники Вишкільної конференції обговорювали актуальні питання комунікації між Церквою та мирянами, роботи журналістів, що висвітлюють діяльність УГКЦ та їхньох співпраці із світськими ЗМІ. Зокрема, серед тез конференції експертами було проаналізовано питання зв'язків PR та комунікації з комунікаційною політикою, спільні та відмінні ознаки ПР та інформаційно-комунікаційних технологій, питання маркетинку в галузі церковних медіа та формування бренду, роль реклами та її співвідношення із публічними зв'язками PR тощо. Також серед питань конференції аналізували сфери інформування ЛА УГКЦ, їхні сильні та слабкі сторони, ризики та можливості для успішного висвітлення інормації про діяльність Церкви та розвиток її інформаційних зв'язків з громадськістю.

 

 

Від нашої парафії участь в конференції приймав отець Павло Цвьок (на світлині зліва в  першому ряді)

Джерело: ugcc.lviv.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)