Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто зносить сумне, той сподобиться й радісного, і хто терпить неприємне, того не буде позбавлено частки в приємному." (Прп.Ніл Синайський)

Яке християнство – такі й мощі

Переглядів: 2431Коментарі: 0
Публікації
Яке християнство – такі й мощі

Московському патріарху Тіхону стосовно мумії Лєніна приписують вислів: «Які мощі – такий і єлей». Ці слова він начебто сказав, коли мавзолей червоного диктатора залило каналізаційними стоками. І дійсно, важко не погодитись з його висловлюванням. Лєнін – терорист, який знищив мільйони християн тільки за те, що вони сповідували віру в Христа. Такі римські імператори-гонителі християн, як Нерон, Домініціан, Діоклеціян - просто мікроскопічні карлики в порівняні до самого Лєніна і системи, ним створеної. Тому не варто дивуватися, що світовий інформаційний простір сколихнули висловлювання Путіна, який прирівняв комунізм до християнства, а мумію Лєніна - до мощей християнських святих.

Перефразовуючи московського патріарха, хочеться сказати: яке християнство – такі й мощі. Путін вже неодноразово висловлювався стосовно християнства і християнських конфесій у доволі дивовижний спосіб. То для нього комунізм з Лєніном подібними є на християнство і мощі святих, то православ’я є подібнішим до ісламу, аніж до католицтва. І все це можна би було списати на релігійну неписемність московитського очільника, який основ освіти здобував у совєтський час. Якби тільки він не був очільником держави, яка охоплює величезну територію та володіє величезним ядерним арсеналом.

Судячи з його висловлювань, Путін щиро вірить, що так воно і є, що комунізм можна сумістити з християнством, що православ’я подібніше до ісламу, аніж до католицтва. І не тільки вірить, він, фактично, у своїй діяльності пробує зліпити в одне комунізм, православ’я, іслам, царизм і КГБ.

У багатьох західних консервативних християн фігура Путіна викликає захоплення, оскільки московитська пропаганда закордоном ліпить з Путіна образ консервативного політика, захисника християнства і християнських цінностей. Але яким є християнство Путіна, якщо він його уподібнює до комунізму й ісламу? Чи не на нас, тих, хто розуміє, що насправді являє собою путінське християнство, лежить обов’язок просвітити християн Заходу, чи, принаймні, пробувати просвітити у тому, хто такий насправді Путін і яким насправді є московитське християнство, яке святим почитає не тільки деспота Нікалая ІІ, але й члена масонської ложі царгородського патріарха Григорія V і яке завжди було союзником московитської влади, як царської, так і більшовицької, у її намаганнях знищити Католицьку Церкву?

о. Орест-Дмитро Вільчинський

Джерело :Католицький оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)