Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Здобути страх Божий, щоб і біси тебе боялися, лише зовнішнє марнотне." (Св.Єфрем Сирійський)

Вандали осквернили греко-католицький храм в Коломиї для інформаційної провокації

Переглядів: 2985Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Вночі з 15 на 16 березня 2014 року невідомі осквернили греко-католицький храм Богоявлення Господнього у Коломиї. Здійснено провокаційний розпис фарбою вхідних дверей і зовнішніх стін ненормативною лексикою про президента Російської Федерації Володимира Путіна. Після цього в інтернеті з'явились повідомлення, що на Прикарпатті «націоналістами» було осквернено православний храм.

Як зауважив в коментарі РІСУ прес-секретар Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ о. Василь Перцович, провокатори, які це робили, не надто розбирались в конфесійних приналежностях і прийняли храм УГКЦ за православний, а потім продовжили провокацію, поширюючи неправдиву інформацію в Інтернеті. Своїми діями вандали намагаються нав’язати політичне і релігійне протистояння громадянам України», - зазначив він.

Він також закликав не піддаватися на всякі фальшиві і наклепницькі овідомлення, які збурюють релігійні чи політичні протистояння в Україні.

Нагадаємо, 15 березня зранку було здійснено підпал монастирського дерев'яного храму святого пророка Іллі в с. Дора (Яремча, Івано-Франківська область). Святиню звели на Гуцульщині 1938 року.  Як повідомляють місцеві жителі,  зранку вони бачили кількох невідомих чоловіків, котрі вкинули коктейль Молотова у святиню і швидко зникли на автомобілі. Внаслідок пожежі ніхто з людей не постраждав. Святиня належала монахам студійського уставу Української Греко-Католицької Церкви.

Джерело:RISU

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)