Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Коли хочеш належно молитися, не засмучуй душі (журбою цього віку), якщо цього не зробиш, то марний труд твій." (Прп.Ніл Синайський)

Терористи розгромили молитовний намет в центрі Донецька

Переглядів: 2704Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Сьогодні о 13.30 на молитовний намет було скоєно черговий напад, повідомив на своїй сторінці в Facebook пастор Сергій Косяк.

15 озброєних людей з розпізнавальними знаками ДНР і георгіївськими стрічками, розгромили молитовний намет, в якому на момент нападу перебувало два служителі. Терористи забрали апаратуру, акумулятор, колонки і мікрофон, а банер і розірваний намет викинули в річку Кальміус.

Пастор повідомив, що нападники погрожували молільникам, пообіцявши, що "якщо ввечері тут зберуться віруючі для молитви, то всіх розстріляють".

- У цей не простий для нашої країни час, люди різних конфесій по всій Україні об'єдналися для спільної молитви, щоб Бог зцілив нашу країну, послав мир, щоб не гинули люди, а замість ненависті прийшла любов і примирення, - написав пастор і запросив бажаючих на молитовне стояння, яке планується завтра, 24 травня, з 12.00 до 13.00 на площі Конституції.

Джерело: КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)