Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо прагнеш чесноти, то віддай себе на всіляку скорботу — скорботи-бо породжують смиренння." (Св.Ісаак Сирійський)

У Криму викрали священиків УГКЦ

Переглядів: 2960Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Спільнота Євромайдан SOS повідомляє про зникнення двох священників УГКЦ.

Зокрема, сьогодні близько 14:00 у Севастополі вдруге зник священик УГКЦ Микола Квич.

Останнє, що встиг сказати: "Якщо я більше не вийду на зв'язок, то повідомте: до мене ломляться у квартиру на вул. Хрустальова. Це міліція та проросійська «самооборона», їх багато, двері металеві, але я не знаю скільки витримають». Зараз обидва телефони отця Миколи виключені, хоча під час вчорашнього арешту і обшуку в квартирі, його телефони були включені. Відомо те, що сьогодні на момент нападу в його квартирі були фінські журналісти, які брали інтерв'ю.

Разом з тим, парафіяни УГКЦ із Євпаторії повідомили, що зник також і їх священик о.Богдан Костецький. Вчора він повернувся з Тернопільщини, куди вивіз родину, о 10 ранку в суботу повідомив дружині, що вже добрався до Криму. Відтак о.Богдан зателефонував католицькому священику о.Христофору (Євпаторія) і повідомив, що його затримують. Телефони о.Богдана також виключені.

Також стало відомо про зникнення отця Ігоря Гаврилова. За попередньою інформацією, він перебував в автомобілі разом з Богданом Костецьким. Місцезнаходження зниклих священиків невідомо.

 

 

 

Джерело:Вголос

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)