Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто любить Бога, той завжди бесідує з Ним, неначе з Отцем, відвертаючись від усілякого пристрасного помислу." (Прп.Ніл Синайський)

В Антрациті терористи з "гундяєвцями" захопили молитовний будинок

Переглядів: 2056Коментарі: 0
Переслідування Церкви
В Антрациті терористи з "гундяєвцями" захопили молитовний будинок

8 вересня бойовики ЛНР захопили будівлю храму в місті Антрациті (Луганська область). Озброєні люди з двома священиками православної церкви Московського патріархату зайшли в молитовний будинок і зажадали всіх звільнити приміщення церкви, пише Інформатор .

Нагадаємо, руками священнослужителів в підвальному приміщенні «Дому молитви для всіх народів» було організовано бомбосховище та благодійна кухня. Крім цього в церкві постійно знаходилися люди з обмеженими можливостями.

Як повідомлялося раніше, в червні озброєні люди & nbsp; увірвалися в будинок, що належить & nbsp; буддійської громаді & nbsp; в селі Паньківка Луганській області та наказали покинути будівлю. У липні в Луганську терористи ЛНР закрили & nbsp; римсько-католицький & nbsp; прихід Святої Діви Марії. В теж час терористи ДНР захопили Храм Покрова Пресвятої Богородиці Української & nbsp; греко-католицької церкви в Донецьку.

Джерело: Главное

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)