Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не тільки над гнівом і похіттю треба панувати тому, хто хоче істинно молитися, але цуратися й усякого пристрасного помислу." (Прп.Ніл Синайський)

У Пакистані жертвами теракту проти християн стали вже 72 людини

Переглядів: 2549Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Кількість жертв теракту в пакистанському місті Лахорі зросла в понеділок до 72 чоловік, включаючи понад 20 дітей, отримали поранення більше 200 осіб. Раніше повідомлялося про 69 загиблих.

Газета Express Tribune, що видається в Пакистані, повідомила, що відповідальність за вибух взяло на себе угруповання руху "Талібан" Jamaatul Ahrar, підкресливши, що він був спрямований проти християн, які відзначали католицьку Пасху.

Разом із тим пакистанська поліція поки не називає тих, хто стоїть за організацією теракту. "Ми не можемо підтвердити, хто несе відповідальність за теракт до закінчення розслідування", - заявив представник поліції. Про це інформує ZN,UA.

У неділю, 27 березня, терорист-смертник привів в дію вибуховий пристрій в парку Гульшан-і-Ікбал пакистанського міста Лахора.

 

 

Джерело: RISU

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)