Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Лукавому помислові так само погано дозволяти проростати в душі, як бур'янові на грядці з овочами." (Св.Єфрем Сирійський)

Роздуми на карантині ПРИТЧА ПРО ЦУКЕРКУ (і не лише…)

Переглядів: 1100Коментарі: 0
Публікації
Роздуми на карантині ПРИТЧА ПРО ЦУКЕРКУ (і не лише…)

Один сучасний англієць, приїхавши в Індію, звернув увагу на те, що тамтешні жінки дуже відрізняються від європейських. Він, зокрема, зауважив, що індуски надто покривають своє тіло – голову, руки, ноги і навіть обличчя.

З цікавості він запитав у одного брахмана: – Чому так?

Брахман промовчав, а за хвилю запропонував гостеві дві цукерки: одна була в обгортці, а інша – ні.

– Вибирай, – промовив при тому.

Англієць взяв ту цукерку, що була в обгортці.

– А чому ти взяв саме цю цукерку? – запитав брахман.

– Ну, як чому? – Здивувався англієць. – Вона ж чистіша!..

«Не все те золото, що блищить», – саме так твердить народна приказка. Господь створив людину на Свій образ і Свою подобу. І дав їй розуміння цього. Однак, сама людина вперто намагається уникати Божого задуму, намагається спотворювати оцей Божий задум. Різні види татуювання, зокрема й на обличчі; вишукані статеві збочення; дика мода тощо. Це все людина чинить для того, щоб сподобатися іншим людям. Належить розуміти, що люди приходять і відходять, а «Ісус Христос учора й сьогодні – той самий навіки» (Єв.13,8), – саме так повчає св. апостол Павло. Отож, чи не краще дбати про чисте сумління?..

***

«Так само й жінки, в убранні пристойнім, хай себе прикрашають сором`язливістю та скромністю, не заплітуванням волосся, не золотом чи перлами, чи шатами дорогоцінними, але ділами добрими, як це годиться жінкам, що визнають благочестя» (Тим.2,9-10)

[/p]

[p]

Джерело:Блог отця Івана Галімурки

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)